11 Серпня, 2022

Шабунін: Сьогодні ось цей пристрій підклали під квартиру моїй мамі

Моїй мамі підклали вибуховий пристрій під двері квартири.

Якщо пристрій дійсно вибуховий (а так стверджує нацполіція https://bit.ly/3hu33xG), то маму збиралися вбити. Очевидно, що це мені такий “привіт”, а не 69-річній літній жінці, яка вже майже нічого не бачить.
Правоохоронна система неспроможна забезпечити вже навіть не справедливість – елементарну безпеку своїх громадян.

Хто б за цим не стояв, він впевнений у власній безкарності. Цю впевненість йому гарантує неспроможність/корумпованість/держзрада (на вибір) міністра МВС, генпрокурора, голови СБУ і судової шобли.

Всі разом вони так і не спромоглися покарати жодного замовника нападів на активістів. В тисячах випадків насильства проти українців ситуація аналогічна. Правоохоронна, судова та безпекова системи деградують/продаються з лякаючою швидкістю. Швидкістю, яка все менше сумісна з виживанням країни.

І на все це політичний провід країни реагує, в кращому випадку, відосиками, в гіршому – захистом від покарання управлінців цих деградованих систем. Не має значення, хто це організував: олігархи, корупційна шобла чи рускі. Зробити це їм дозволила неспроможність керівництва держави гідно відповісти в сотнях попередніх нападів.

Або ми, українці, відновимо державні інституції, або перестанемо існувати як країна. Я переконаний, що ми відновимо.

З Божою поміччю це відбудеться значно швидше, ніж би того хотілося олігархам, рускім та всій корупційній шоблі, яка їх обслуговує.

Принагідно нагадаю, нацполіція Авакова за півроку так і не спромоглася знайти хоча би виконавців підпалу мого будинку. Про замовників годі й говорити.

Віталій Шабунін

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.