11 Серпня, 2022

Що сталося в Донецьку: Колишній вaтaжoк ceпaратиcтів пояснив ситуацію з пiдривoм Нафтобази

Колишній ватажок горлівських найманців Ігор Безлер показав, що сепаратисти ОРДЛО влаштували аферу і обдурили російських кураторів, влаштувавши пожежу на нафтобазі в Донецьку з метою приховати крадіжку паливно-мастильних матеріалів.

Про це Безлер написав у соціальній мережі “Вконтакте”, опублікувавши детальний аналіз пожежі.

Безлер, який після втечі з ОРДЛО проживає на території окупованого Криму, регулярно коментує ситуацію всередині так званих “республік”.

Колишній найманець зазначив нестиковки в опублікованій владою “ДНР” версії пожежі і його масштабів. На думку Безлер, пожежа була влаштована з метою приховати крадіжку ПММ на 1 мільйон доларів.

Безлер порівняв величину пожежі нафтобази в Донецьку з пожежею, що сталася на нафтобазі під Києвом в 2015 році. З’ясувалося, що найманці ОРДЛО брешуть і поширили недостовірну інформацію, звинувативши в диверсії ВСУ. Однак реальні розрахунки виявили аферу “ДНР”, в якій Безлер звинувачує Пушилін Денис Володимирович і його оточення.

“Ціна літра ДТ – 42,67 руб / літр значить 66 432 335,327425 руб., Або по курсу ЦБ РФ – 913 033.74 доларів. Судячи з фото горіти тисячі п’ятсот п’ятьдесят шість m3 тут не могло від слова ЗОВСІМ !!! А ось другий знімок – це знімок з супутника пожежі на нафтобазі біля селища міського типу Глеваха (безпосередньо у села Кобці) Васильківського району Київської області, почалася 8 червня 2015 року.

В результаті пожежі шестеро людей загинули і 15 постраждали. Там пожежа почалася з цистерни з паливом обсягом 800-900 кубічних метрів. Той пожежа – масштабна техногенна екологічна катастрофа. У ліквідації пожежі брали участь понад 300 осіб, 60 одиниць техніки, 5 пожежних поїздів, а також спеціальні пожежні танки. (На відео побачив як бананові МНСники взагалі загасили все двома шлангами з піною).

У Глевасі температура горіння становила близько 1000 ° C; захисні [теплоотражающие] костюми і протигази НЕ видержівлі; фарба, мигалки і пластикові елементи на автомобілях ГСЧС плавилися; розплавилася навіть взуття, а телефони, які були у внутрішніх кишенях, розтанули. А на першому фото навіть фарба не обгоріла “, – пише він.

“Висновок -” бананові керівники “чесно сп **** і майже 1 млн. Доларів, списавши на типу пожежа, в якому згоріло 1300т палива. Тут і на відпочинок малолітки в Дубаї вистачить і на інші ништяки. А ви вірте, що це ВСУ створили і після “пожежі” знайшли крила і моторчик від “дрона” на даху резервуара “, – пише Безлер.

Пожежа на нафтобазі в окупованому Донецьку спалахнув вранці 11 вересня. Окупанти намагаються звинуватити в події ВСУ.

Так, Россмо повідомили першими про нібито “ударі безпілотника” по нафтобазі. Незабаром інформацію підхопили в “ДНР”, проте з уточненням, що безпілотників нібито було два. Озвучив її, в тому числі, ватажок “республіки”, ставленик Кремля Денис Пушилін.