11 Серпня, 2022

Щодо закритих каналів. Є один важливий момент який залишається поза увагою

Тема закритих каналів крутиться третій день. Проте один важливий момент зараз залишається поза увагою: юридичні пробої рішення РНБО, які дають можливість ватним власникам вкупі з ватним правосуддям частковити відновити ватне мовлення.

Справа в тому, що в постанові ВР від грудня 2018 року немає телеканалу ЗІК, бо він перейшов до Козака у червні 2019, вже при Зеленському. Посилання на постанову щодо каналу ЗІК можуть оскаржити.

Далі. Я згадав, як не так давно ходили чутки про те, що Медведчук хоче скоротити кількість каналів, особливо з огляду на проблемність ліцензій 112. Я тоді особливої уваги тому не надав – ну хоче, то хай скорочує. Менше інфолайна в ефірі. Чутки забулися, як і купа іншого політшуму з Печерських пагорбів.

Проте, тепер, кум Путіна отримав несподіваний подарунок: скорочення при такій інформаційній увазі призведе до створення ватного каналу, який зосередить на собі увагу аудиторії совків, русофілів і частини какаразніц. А оформити все це в суді, з огляду на дозволене ОПУ посилення портновсько-медведчуківського правосуддя, буде не так вже і складно. Бумеранг повернувся на Банкову.

Хоча, враховуючи тісний контакт Медведчука з Єрмаком, чи був це бумеранг? І чи був подарунок несподіваним?

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.