25 Червня, 2022

Шпиталь. Заходжу сьогодні в палату і оніміла! Палата суцільно важко поранені. Діма, 21 рік, морпех, прилетів ПТУР…

У госпіталь привезли поранених.

Написала пост, трохи людей відреагувало, а решта що ?? Як лаятися, так тисячі, як допомогти, одиниці, репост зробити теж важко? Люди у яких сотні підписників, ау, Ви де?

Сьогодні на фронті знову є поранені! Заходжу в палату і оніміла, дежавю! Палата суцільно важко поранені. Діма, 21 рік, морпіх, прилетів ПТУР, ногу відірвало до стегна, весь в бинтах, обличча в ранах, ледве каже, виглядає на 16 років. Побачили б своїми очима, ніч би не спали.

Женя трохи старше, осколкове поранення, у бинтах. Біль жахливий, їсти не хоче, зчепив зуби, терпить біль. Саша, 28 років, морпіх, підірвалися на міні, на ноги боляче дивитися. Ярослав, 26 років, ампутовані обидві ноги .. Ще один морський піхотинець без ноги в палаті. Все точно як у 14 році.

Це перемир’я ?? Та щоб Вас .. набридла ця брехня. Люди, Ви реагуйте, війна не тільки для воїнів і волонтерів, хлопці там стоять за всіх нас. Сьогодні оплатила ще один квадрокоптер, 36 тис, третій. Дзвонить жіночий голос і говорить »Хочу передати допомогу на фронт», дуже давно таких дзвінків не було. Леся, зовсім молода дівчина, передала на потреби 300 дол, так що вже є перша сума на четвертий квадрокоптер. У госпіталь завезла соки, ковбасу, сир, йогурти, каву, солодке. Скоро 8 рік війни почнеться !! Страшно, боляче, але треба триматися. Хто хоче передати бійцям допомогу пишіть, завжди відповім. Звіти завжди є у мене на сторінці.

Карта для допомоги 5358 3853 2000 2464 або 5375 4115 0042 7369 Монобанк.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.