27 Травня, 2022

Смолій: Це не просто ляпас, це удар. Вперше у форматі відеоконференції наші питання обговорюють повністю без нас.

Тепер офіційно: про Україну БЕЗ України.

Меркель, Макрон і Путін обговорили Україну. Без України. Без участі Зеленського та всіх інших «найвеличніших». Це не просто ляпас, це удар по нашій державі. Вперше у форматі відеоконференції наші питання обговорюють повністю без нас. Ніби сторони держави Україна просто не існує.

Про таке обговорення вже офіційно заявили на сайті Єлисейського палацу, також сайті уряду ФРН. А на сайті Кремля взагалі заявили що «Україна повинна домовлятись з сепаратистами».

Зеленського вже навіть ніхто не кличе. Нас ніхто не чує. Догрались? Остаточно догрались. Політика «заминювання» і «какая разніца» дала свої катастрофічні результати. За нашими спинами проходять домовленості та обговорення. Без участі України говорять відвертий ворог Путін та наші міжнародні партнери. Позиція Зеленського вже нікому не цікава. Всі все давно зрозуміли.

І поки наші інтереси на міжнародній арені канули в небуття, тут відбувається повний треш…адже для влади головне розправитись з неугодними та протягнути недолугі недореформи, ніж почати робити щось в інтересах держави.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.