16 Жовтня, 2021

Стрілянина на кордоні України і Росії: Київ відповів на заяви ФСБ

Сьогодні, 4 грудня, в ФСБ Росії повідомили, що на кордоні Російської Федерації з Україною сталася перестрілка: відзначається, що, за даними ФСБ, загинула одна людина, ще двоє покинули територію РФ і зникли в Україні.

Повідомляється, що люди проривалися з території України в РФ. Про це повідомляє ТАСС.

На прикордонній ділянці Бєлгородської та Воронезької областей на машині намагалися прорватися три людини з території України. Відзначається, що вони були озброєні, і співробітники правоохоронних органів РФ відкрили вогонь при затриманні. Один з тих хто проривався через кордон, за заявами російської сторони, був ліквідований, двоє інших повернулися на територію України.

Прес-секретар ДПСУ Андрій Демченко запевнив, що Прикордонна служба України не фіксувала порушень, про які говорять в ФСБ. Відзначається, що ситуація на кордоні повністю контрольована.

Там підкреслили, що зв’язалися з російською стороною і дізналися, що інцидент нібито стався опівночі 3 грудня, а в ДПСУ повідомили тільки о 11 годині наступного дня.

Відзначається, що українські прикордонники і силовики проведуть перевірку і перевірять слова представників ФСБ.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.