16 Жовтня, 2021

Тарас Чорновіл: У Зеленського й компанії вже земля під ногами горить. Після його відставки, завершення терміну чи втечі санкції та міжнародний ордер на арешт стане реальністю.

Заява Дубінського, нові плівки Лероса (розкрадання через бакановське СБУ та наркоманія зєпрідєнта)… У Зеленського й компанії вже земля під ногами горить. Ні, я далекий від сподівань, що в Україні від будь-яких викриттів вибухне революція. На жаль, тут є критична маса тих, кому “какая разніца”. Хоча… вода камінь точить, а в пасіонарної меншості вже давно кулаки чешуться.

Але ж справа навіть не в Україні та наших численних українцях. Зеленський і його співучасники не дуже до цієї країни прикипіли. Більшість із них космополіти в найпрямішому значенні цього слова. Що особливо цинічно, декого з них ще недавно щось до своєї землі прив’язувало, доки не несли за неї відповідальності. А із зростанням впливу на життя своєї країни астрономічними темапами стала зростати цілковита безвідповідальність і відстороненість.

Україна стає все більше тимчасовим місцем накопичення капіталу, який зручніше й безпечніше тратити деінде. Усі вони вже мають інші паспорти, прикупили нерухомості в теплих краях та активно виводять з України кошти, доки поріділий хор оспівувачів Зеленського ще виводить надтріснутими голосками: “Зате ж він не краде…”

І тут виникла реальна загроза цьому омріяному майбутньому. Для таких, як Єрмак, Шефіри, Тимошенко та інші нижчі злодії вона навіть дуже прямо забриніла. Бо дехто з них може потрапити під цілком реальні американські санкції. Ті, які запроваджує Міністерство фінансів США. А там дуже добре вміють відслідковувати й заморозжувати закордонні активи. І на Зеленського чекає аж ніяк не краща доля. Тільки санкції будуть не зразу. Після його відставки, завершення терміну (помилуй, Боже!) чи втечі санкції та міжнародний ордер на арешт стане реальністю. А зараз, після таких прямих наводок американці дурні б були, якби не почали готувати базу й заморожувати активи, оформлені на підставних осіб. А в Зеленського зараз узагалі все на підставних. І американці ж точно не дурні.

А ще такий незручний шпагат. Коломойський через Дубінського дуже чітко показав Зеленському, що має чим його шантажувати, а американцям продемонстрував готовність до торгів – компромат і відмова від частини активів у обмін на прощення. І з матеріалами Гео Лероса все складніше стає. Не сам же він ці записи робив. Компромат на Зеленського і його отчення Леросу може підкидати цілий ряд зацікавлених осіб: від того ж Коломойського й до конспірологічного варіанту, що через нього легалізує зібрані матеріали ЦРУ.

Ніколи, ніколи Зеленському так добре не жилося, як при президентові Порошенку і ніколи не було так тоскно, безперспективно й страшно, як при своєму зєпрідєнтстві… І варіантів поступово стає все менше. Ну, хіба остаточно закосити під дурочку. Але не так, як зараз, а до остаточного визнання в суді недієздатним.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.