25 Червня, 2022

Тарас Чорновіл: Вірастюк фсьо? Здулася колишня національна гордість. Гроші не пахнуть? Гидко, звісно, але все вже було…

Вірастюк фсьо? Здулася колишня національна гордість. Гроші не пахнуть? Гидко, звісно, але все вже було прогнозовано після того, як силач вирішив заробляти, виконуючи роль блазня. Єдине, що професійно прописався не на “Ге+Ге” в кварталах, а в Пінчука в “Дизель-шоу”. Але зараз Зеленський усіх олігархів під себе попідтягував, тому різниця не велика.

Сумно, звісно, що людина, якою колись гордилися, здевальвувала до рівня ще одного Сівохо. Але так буває. Тепер його завдання (і він же його чудесно усвідомлює!) розтягувати разом із свободівським кандидатом голоси патріотичних виборців у Надвірнянському виборчому окрузі, щоб до Ради зайшла не Маруся Звіробій, що балотується від ЄС, а наближений до найодіознішого олігарха бізнесюк Шевченко-Буковельський. Отакий собі вірусний кандидат-паразит.

І треба йому було отак бруднити карму? Він же отримує гроші з тої самої кормушки, що й Притула і (припускаю, що й досі) Вакарчук. Тим хоч якась частина шанувальників ще, можливо, пробачить, бо свою вірусну місію закомуфлювали під кольори “Голосу”, а в нас ще досі не всім дійшло, ху іс той “Голос”. А цей сам себе остаточно спалює. Це ніби попроситися на борт Титаніка, коли той уже наполовину занурився під воду.

Колись пригадую зовсім іншого Вірастюка, пару разів довелося поспілкуватися, зокрема, коли я був у комісії з фіксації його рекорду з перетягування трамваїв. Справляв дуже добре враження. Тоді враження справляв, а нині справляє нові дорогі костюмчики, помешкання, рахунки… Ну й біс із ним. Шкода лише, якщо руками таких екс-патріотів протягнуть до Ради ще одного ворожого олігарха.

Нагадаємо, найсильніша людина України Василь Вірастюк балотуватиметься в народні депутати на 87 окрузі в Івано-Франківській області від партії “Слуга народу”.

Суперниками Вірастюка по 87 округу в Івано-Франківській області стануть співвласник курорту Буковель, представник партії “За майбутнє” Олександр Шевченко, кандидатка від “Європейської солідарності”, учасниця АТО Маруся Звіробій і представник ВО Свобода Руслан Кошулинський.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.