25 Червня, 2022

Термінові новини. Російські війська вчора вийшли на трасу Бахмут – Лисичанськ у районі сіл Нагірне та Білогорівка. Траса перекрита…

Російські війська вчора вийшли на трасу Бахмут – Лисичанськ у районі сіл Нагірне та Білогорівка.
Траса перекрита.

Другий день у цьому районі йдуть боі. Противник прагне закріпитись та розширити зону прориву.
Якщо противник зможе закріпитись, це буде означати оперативне оточення наших військ у районах Северодонецька та Лисичанська.

Оточення буде неповним – Залишиться тільки один другорядний шлях.
Ситуацію усі бачать, звичайно. Це не має стати другим Маріуполем.

Тому я зараз у районі Северодонецька, з нашими військами, я не сумніваюсь, що має бути зроблено все належне, щоб розгромити противника в цьому районі.

Наші війська у Северодонецьку та Лисичанську утримають позиції, усі спроби добових атак на Северодонецьк відбито з великими втратами для російських військ. Наші воіни не збираються здавати Луганщину.

Загроза з тилу не може не викликати занепокоєння, про це треба говорити, щоб показати розуміння обстановки та вжиття заходів.

Підстав для паніки нема – це війна, і результат залежить від нашоі інінціативи та компетентного командування більше, ніж від дій противника. Тому потрібні розсудливі діі, потрібне підсилення. Ми не жертви, у нас є сили та засоби, є воля, і є прагнення перемогти.

Юрій Бутусов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.