16 Жовтня, 2021

Треба було бачити вираз обличчя Шустера, коли в прямому ефірі його шоу колишній генпрокурор Рябошапка заявив…

Треба було бачити вираз обличчя “журналіста” Шустера, коли в прямому ефірі його шоу колишній генпрокурор Рябошапка нагадав, що вважає справи проти Порошенка нікчемними, через що відмовлявся підписувати підозри, і що новий генпрокурор ті справи позакривала.

Замість підхопити цю сенсаційну тему Савік ізмєнівшимся ліцом побіг до чергового маразматичного слугі вислуховувати маячню про збільшення надоїв.

Ну не цікавить його хто відкривав ті десятки справ та за чиєю командою, скільки десятків мільйонів коштів було витрачено на весь той юридичний непотріб і хто врешті решт має нести за це відповідальність.

Просто колективний Шустер покірна обслуга системи, якому не цікава ніяка держава, ніякий шлях в цивілізований світ, тільки гонорари, навіть якщо в рублях.

Українське суспільство продовжує бути заручником медійної окупації, де правда звучить скоріше як виключення, і не викликає інтересу у обнаглівших від безкарності лайнометів.

Валерій Прозапас

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.