25 Червня, 2022

Смолій: Це остаточне приниження країни. Тепер це «новий» представник України в ТКГ. Разом з Кравчуком та Фокіним.

А чому ви дивутесь?

Тепер це «новий» представник Українив ТКГ. Разом з Кравчуком та Фокіним. Тепер це нова державна політика.

Тепер цей «новий» план Медведчука про «парламетську комісію в складі ТКГ по зміні законодавства» просуває офіс президента, особисто Зеленський і Єрмак.

Тільки чим це план вже всім давно зрозуміло. І хто буде у найбільшій вигоді – також всім зрозуміло. Це Кремль, це Путін, це російські спецслужби і терористи на Донбасі. Вони всі аплодують стоячи дивлячись на цей треш в Україні.

«Хужє нє будєт», казали на початку 2019 року. Та ось воно «хуже». Далі нікуди. Це остаточне приниження країни, її здача під інтереси окупанта та просування повного хаосу.

Андрій Смолій

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.