25 Червня, 2022

“Це вже не та армія, що в 2014-му”: Ватажок бoйoвикiв вражений рівнем ВСУ в 2020-му році

Ходаковський розповів росіянам незручну правду про ситуацію на окупованій частині Донбасу.

Один з перших ватажків “ДНР” Олександр Ходаковський порівняв українську армію і російських найманців, які воюють в складі 2 армійських корпусів “ЛДНР”, розповівши росіянам незручну правду про ситуацію на окупованій частині Донбасу, передає Діалог.UA.

У своєму телеграм-каналі Ходаковський повідомив, що передові підрозділи ЗСУ регулярно проходять ротацію і переводять на фронт свіжі сили з періодичністю в три місяці. Набравшись досвіду, бійці виїзжають по місцях постійної дислокації, де відпочивають і займаються профпідготовкою.

При цьому ситуація в бойових підрозділах російських найманців виглядає інакше: одні й ті ж бойовики знаходяться на передових позиціях протягом 6 останніх років і не ротуються, оскільки замінити їх просто ніким.

“А що можна сказати про Україну і нас, про нашу війну? Спочатку загальна замальовка: українська армія регулярно з періодичністю приблизно в три місяці змінює свій особовий склад на свіжий. “Фронтовики” виїзжають по місцях постійної дислокації, відпочивають, приводять себе в порядок, займаються професійною підготовкою. Ми ж шість років не вилазимо з окопів. У нас немає змінюваності підрозділів: солдат просто відпускають у звільнення. Шість років. Просто задумайтеся над цим”, – пише Ходаковський.

При цьому, за його словами, ВСУ перевершують росіян на Донбасі не тільки в організації бойової служби, а й  зброєю. “Підтримка цієї перманентної війни дозволяє тримати армію на досить високому рівні мобілізованності, плюс всі супутні нормально організованому процесу бонуси у вигляді потрібного оснащення, військової практики якщо не для піхоти, то для радіоелектронщиків, БПЛА, снайперів … Солдат “ЛДНР” розуміє, що має справу вже не зовсім з тим противником, з ким доводилося мати справу в чотирнадцятому … “- заявив він.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.