11 Серпня, 2022

Цього слід було очікувати… Наша розвідка щойно заявила: РФ готується до широкомасштабних бойових дій: можливе просування углиб України.

Відомий блогер Назар Приходько прокоментував гучну заяву Головного управління розвідки України, щодо того що РФ готується до широкомасштабних бойових дій: можливе просування углиб України. Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

“Цього слід було очікувати…
За повідомленням ГУР, (Головного управління розвідки України), російські війська готуються до вторгнення вглиб України, зокрема на Донбас, для провокування наших Воїнів на широкомасштабні бойові дії з подальшим введенням «миротворчого контингенту».

Принаймні саме так, в медіа планують подати фактичну окупацію наших земель, типу «наші війська намагаються розвести сторони конфлікту» та інша подібна пропагандистська єресь…

Тепер остаточно зрозумілою є інтенсивна передислокація російських військ в прикордонних з Україною областях РФ, а також в Білорусі, на Кубані та в Криму. Вони готуються зайти.

І ніякі слова прес-секретаря Путіна Пєскова про «переміщення військ по власній території через навчання» не здатні нам замилити очі. Вони. Готують. Вторгнення.
Перед вами – відео з тимчасово окупованого Луганська сьогодні, 1.04.2021. Це не жарт – вони вже нарощують свою присутність тут, та є у мене думка, що Донбасом вони не обмежаться. Їм потрібна вода в Крим…

Завтра, 2.04.2021, збереться чергове засідання РНБО. Сподіваюсь, воно буде присвячене дійсно важливим темам, таким як війна і пандемія, а не дверям, фаєрам та «чорним квадратам» замість світлин, у якості доказів…” – написав блогер.

Політолог Андрій Смолій так прокоментував новину:

“На кордонах дуже не спокійно. Росія однозначно готується до провокацій та ймовірно до нового етапу війни з Україною.
1. Наша розвідка щойно дослівно заявила: РФ готується до широкомасштабних бойових дій: можливе просування углиб України. Росія завершує підготовку комплексу заходів, який має на меті “спонукання нашої держави на військову відповідь на ворожі дії окупантів” на Донбасі
2. Також відомо, що російські дипломатичні представництва за кордоном та ЗМІ отримали завдання бути готовими до висвітлення та роз’яснення світовій спільноті інформації щодо нібито агресивних дій ЗСУ та “миротворчих” заходів РФ у відповідь
3. Європейське командування збройних сил США (EUCOM) привело в максимальний рівень боєготовності армію у зв’язку зі стягуванням озброєння РФ до кордону України і відновленням бойових дій на Донбасі.

Що це може бути:
– гра перед США та адміністрацією Байдена після заяв про «Путіна вбивцю».
– тиск на Україну задля отримання всіх можливих поступок, а також підготовка до бойових дій.
– відволікання власного населення.
Ці всі фактори дійсно можуть зійтись і РФ розпочне нову фазу війни на різних ділянках кордону.
А що влада Зеленського?
Навчання проводимо як відповідь на дії? Не проводимо.
З міжнародними партнерами Зеленський спілкується? Ні. Не чути.
Тому потрібно бути готовими. Сподіватись на українське військо, на наших волонтерів, наших добровольців та наших патріотів. Сподівань на тих кому «какая разніца» дуже мало.