16 Жовтня, 2021

У мене є чимало претензій до Разумкова, як до політика, але я з повагою ставлюся до його позиції спікера ВР. І я точно знаю, що кожен, хто проголосує сьогодні за відставку Разумкова …

У мене є чимало претензій до Разумкова, як до політика, але я з повагою ставлюся до його позиції спікера ВР, який намагався дотримуватися регламенту, який намагався зберегти хоч якусь незалежність ВР і який мав свою думку яка відрізняється від думки Зеленського.

А останнє – це неймовірне диво в умовах правил, які панують в #моносбродє.

І я точно знаю, що кожен, хто проголосує сьогодні за відставку Разумкова зробить це або щоб не втратити отримання конвертів щомісяця, або щоб отримати гроші від соцеконома на округ, або щоб вирішити якісь свої особисті меркантильні питання. І не треба прикриватися красивими словами.

І будь-який депутат з будь-якої фракції, хто віддасть свій голос за відставку Разумкова – це або клоун на підтанцьовці у під@р@сів, або під@р@с на підтанцьовці у клоунів. І нехай самі визначать хто вони з цих двох варіантів.

Борислав Береза 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.