11 Серпня, 2022

Геращенко: У міноборони Росії почалися розбірки. С400 не в змозі збивати ракети HIMARS.

С400 не в змозі збивати ракети HIMARS.
У міноборони Росії почалися розбирання з керівництвом виробником хвалених систем ППО – С300 і С400 – концерном «алмаз-антей»

Глава Правління – колишній прем’єр-міністр Росії Михайло Фрадков і Директор Концерну Ян Новіков можуть не тільки позбутися постів, але і отримати кримінальні справи за підрив обороноздатності Росії.

Керівництво цієї злочинної організації під час укладання багатомільярдних контрактів на постачання С-400 гарантувало, що їхня система ППО гарантовано збиватиме не тільки літаки і вертольоти, а й ракети, які запускають американські РЗСО «HIMARS».

Як завжди це буває у ВПК нацистської Росії, технічні характеристики флагманського комплексу ППО завищили в рази, а гроші, виділені на розробку С400, благополучно розікрали.

Обман виявився нещодавно, коли С400 не змогли збити жодну ракету «HIMARS» ні на Донбасі, ні в Запорізькій та Херсонській областях.

Мало того, під час удару по військовій базі росіян в Іловайську ракетами HIMARS було знищено комплекс С400, який мав прикривати цей район від ударів з повітря.

Тобто комплекс ППО С400 не може не те що охороняти повітряний простір, а навіть не в змозі захистити себе!

Думаю, що ця історія призведе не тільки до гучних відставок і кримінальних справ, а й до відмов потенційних покупців від продукції концерну «Алмаз-Антей».

Впевнений, що знищений в Іловайську комплекс С400 не є останнім у послужному списку «HIMARS» в Україні.

І це ми ще навіть не розпочинали!

Антон Геращенко