25 Червня, 2022

Українські війська залишили Лиман… щоб згодом знову його звільнити! Наскільки я зрозумів із відео і короткого репортажу, яке мені щойно надіслали наші бійці з Лимана, нашим бійцям вдалося…

Українські війська залишили Лиман… щоб згодом знову його звільнити!

Наскільки я зрозумів із відео і короткого репортажу, яке мені щойно надіслали наші бійці з Лимана, нашим бійцям вдалося вискочити з “котла” у який російські загарбники намагались взяти наших воїнів, утворивши “кліщі” з окупованих Дробишевого (Дробишев), Зарічного і Ямполя.

На відео видно, як вантажаться на “броню” і виходять з заготовленого орками оточення бійці ЗСУ. Хлопці по дорозі зупинялись біля роздріблених українських бійців і гукали: давай, давай! Хутчій застрибуйте до нас на “броню” і разом з кулеметами і автоматами, буквально на ходу витягували побратимів на БМП і БТРи. Цікавились, чи всі бійці залишили це пекельне “кільце”.

І, хоча наші залишили тимчасово Лиман, вони не потрапили в оточення і орки вчергове впіймали облизня. Краще так, врятувати особовий склад зі зброєю і повернитись на тимчасово втрачені позиції, ніж стати заручниками окупантів.

Rostyslav Demchuk

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.