27 Травня, 2022

В часи Яника Юрій Бутусов пережив реальний накат жорстких типів, а не фіглярство злобних клоунів з порожнечею замість мозку

Пам’ятаєте, як з початком Майдану Яник і ко втратили адекватність і стали робити абсолютно алогічні речі, які дуже часто наново розбурхували щойно трохи втихомирену ситуацію? І ми всі дивувалися – вони що, кончені, ну от навіщо?
Вони що, не розуміють?

Ні, не розуміють. Коли люди втрачають від страху і злоби адекватність – вони починають робити абсолютно ідіотські вчинки, які тільки погіршують їх становище.

От поясніть – в яку хвору голову могла прийти ідея висунути Юрій Бутусов цілим Державне бюро розслідувань підозру у “плануванні, підготовці, розв’язуванні та веденні агресивної війни” та “порушенні правил поводження зі зброєю” за те, що він виклав ролик як стріляє з гармати на навчаннях (!) з тероборони (!) на полігоні (!) за сотні кілометрів (!) від фронту? І спробувати це розігнати гнилими пащеками позитивних блогерів та люсі арєстовіча в якості “Бутусов зриває Мінські домовленості і Нормандський формат” омг?

Ну ніби ж очевидно, що це – тупо зізнання у правоті кожного слова, сказаного Юрієм в обличчя зеленому брехливому непорозумінню на прізвище “Зеленський” в п’ятницю на прес-конференції. І спроба налякати його і закрити йому рот.

Що це – не просто черговий неадекват, а справжній наїзд на свободу слова чисто путінським методом провокації?

Невже не очевидно, що влада не просто програє, а ще й отримає черговий супердошкульний удар по репутації?
Невже не очевидно, що подібна історія ще більше заганяє зелену владу в ранг нерукоподаваних? При повній відсутності шансів на будь-яке нормальне для себе вирішення такої ситуації.

Невже не очевидно, що спроба такого дебільного набросу ще більше показує страх зеленського і ко, яким нема чим відповісти своїм опонентам, окрім ось такого от відкритого маразму?

Але ні, вони не розуміють. Як не розумів і яник. Бо повторюся – страх і злоба затуляють розум. Так хочеться нарешті притиснути цього клятого Бутусова. Але ж немає нічого. Ну от давайте хоч щось придумаємо. Придумали. Правда, вже дають задню вустами ДБР – мовляв, справа не проти Бутусова, а по факту.

Що ж, повторюся – Зеленський реально починає все більше нагадувати януковича. Але він за своїм масштабом особистості не дотягує навіть до фьодорича. Тому трагедії не буде – буде ось такий трагіфарс.
Тож, не зупиняйтесь, зелені довбні. Кожен ваш отакий ідіотизм наближає недолугий, як і вся ваша влада, кінець.

ЗИ: А пану Юрію – моя повна і беззастережна підтримка. Хоча впевнений на 1000 %, що ця історія вже завтра затихне сама собою. Просто тому що до подібного маразму навіть у яника не доходило.

А в часи Яника Юрій Бутусов з “Цензором” пережив реальний накат жорстких типів, а не фіглярство злобних клоунів з порожнечею замість мозку. І не прогнувся ні на секунду.
Так що – Let’s get ready to rumble, ОПешнички.

Богдан Буткевич

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.