26 Вересня, 2021

В Держдумі вимагають від Путіна приєднання “ЛДНР” до Ростовської області. Україна не повинна вступити в…

Депутат Державної думи, перший заступник голови комітету Держдуми з оборони, Олександр Шерін закликав президента РФ Володимира Путіна приєднати невизнані “ЛНР” і “ДНР” до Ростовської області.

Це рішення Кремль повинен прийняти до того, як Україна стане членом НАТО.

“Інтеграція” республік” Донбасу “ЛНР” і “ДНР” з Ростовською областю історично вирішена, тому що всього лише 98 років тому це була єдина територія … А в 1922 році Ульянов-Ленін взяв і порізав наші території, передавши їх частину УРСР “, – заявив парламентарій.

Шерін вважає, що російські політики повинні винести на державний рівень допомогу “ЛДНР”, так як вона нібито вигідна самій РФ.

Більш того, за рахунок приєднання цих анклавів Росія може розширити свої території. Однак чи вистачить у Москви сил і коштів на утримання цих втомлених від війни регіонів і, як наслідок, нових західних санкцій, політик не став говорити.

“Якщо це внутрішня справа України, то готуйтеся зустрічати натівські війська десь в Ростовській, Бєлгородській області. Якщо натівські війська будуть на Україні, це називається “кінцева станція, виходимо””, – резюмував Шерін.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.