25 Червня, 2022

В Києві затримано Палича – головного злочинця-наглядача донецької в’язниці “Ізоляція”, де катують українських військових

У Києві затримано колишнього наглядача створеної в Донецьку терористами так званої “ДНР” в’язниці “Ізоляція” Дениса Куликовського, відомого як “Палич”. Про це повідомив у вівторок колишній в’язень цієї в’язниці, український журналіст Станіслав Асєєв.

У записі в Фейсбуці Асєєв назвав Куликовського “головним військовим злочинцем “Ізоляції””. Подробиці його затримання він пообіцяв повідомити пізніше.

“В Києві затримано головного військового злочинця “Ізоляції” – Куликовського Дениса, він же Палич. Тепер можу сказати, що життя прожив не дарма. PS S. Шановні колеги-журналісти, прошу поки не дзвонити, всі деталі пізніше”, – зазначив Асеєв.

Про затримання Куликовського також повідомили українські ЗМІ. Офіційних коментарів наразі немає. Як сепаратист потрапив до Києва – поки що неясно.

Асеєв, як і багато інших колишніх в’язнів “Ізоляції”, розповідали про тортури та побиття людей, яких – іноді роками – утримували в ув’язненні сепаратисти. “Палич”, за їхніми розповідями, був одним із найжорстокіших наглядачів.

В’язницю “Ізоляція” сепаратисти “ДНР” створили у приміщенні однойменного арт-центру в Донецьку невдовзі після того, як влітку 2014 року взяли місто під контроль. Журналіст української служби Радіо Свобода Асєєв провів у полоні кілька років, перш ніж був звільнений у рамках обміну утримуваними особами.