28 Листопада, 2021

Вчора для Кремля був поганий день в ПАРЄ. Путін думав, що у нього все під контролем. Що все вирішують брудні гроші і груба сила. Але…

Вчора для Кремля був поганий день в ПАРЄ. Але хай не переживають, далі буде тільки гірше.

Багато розмовляв з європейськими політиками. Серед них уже багато тих, хто з умовно “проросійських” перейшли до тих, хто “сумнівається”. Наші ж друзі налаштовані рішуче. Бачать нагоду зараз додавити Росію і таки повернути санкції. Як сказав один із них:

“Ми вдячні українцям за те, що ви такі нарвані. По-хорошому нарвані. Ви вже сьомий рік протистоїте одній з найсильніших армій світу! Протистоїте Кремлю, який не цурається будь-яких брудних методів і щедро спосорує свої п’яті колони. При цьому раніше умудрялися ще й реформи проводити. Зараз трохи просіли, але я впевнений, що цей несерйозний період у вас ненадовго. Як Байден змінив Трампа, так і у вас буде ця зміна. Сподіваюся, що вже скоро”.

Путін думав, що у нього все під контролем. Що все вирішують брудні гроші і груба сила. Але Європа ще пам’ятає на чому вона стоїть. І це сильніше за будь-які методи Кремля. Тримаємо стрій!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.