11 Серпня, 2022

Ветеран: Іди Володя. Сам… Іди, поки не пізно. Поки для України не пізно Вова. Чув про таку країну?

Вова … Але ж скоро два роки з твого радісного новорічного привітання. Два роки з гучної заяви стати президентом. Два роки порожніх обіцянок і казкових казок.

Ні, я звичайно вірю, що ти можливо щиро хотів побудувати тут будинок Сонця. І ті, хто в підсумку тебе привів за ручку на церемонію інавгурації, саме це тобі обіцяли. Мовляв ти Вова тільки скажи «Так», і все відбудеться як у казці … І всі соратники Януковича самі вирушать на нари … Бурштин назад самозакопається … Так звані порохоботи, ну ті, не зовсім зрозумілі 25% зникнуть як ранковий серпанок … і Володя Путін, тільки при згадці одного твого імені, знепритомніє від страху, встигнувши перед цим підписати наказ про деокупацію Криму і Донбасу … Ах так, ще тебе всі будуть фактично носити на руках, а ти власне будеш насолоджуватися загальним обожнюванням. Загалом, все що захочеш, тільки погодься.

Майже два роки минуло Вова! І що? І НІ-ЧО-ГО …

Кому ти був повинен на все життя за те, що дали потриматися за булаву, тебе “поимели”. Вірніше не тебе, а Україну. Швидко повернувши і компенсувавши мільярди гривень. Тихо та спокійно. Щоб не піднімати зайвий шум. Відкусили некволі шматочки від фінансового пирога країни, поки ти влаштовував шоу Нові Санжари і зустрічав літаки з комерційним вантажем. Всього за два роки, ти Вова просрав на міжнародній все, що тільки можна було просрати.

Соратники Януковича міцно влаштувалися на Банковій і давно крутять тобою, як дитина слухняною дзигою. Економіка знаходиться десь в районі государева очка … вірніше трохи нижче хвостика слона, але це одне і те ж. А люди в лікарнях кидають жереб, кому дістанеться кисень, поки твій задрипаний Офіс пише сценарій нового ролика. До речі як там підготовка до Новорічного звернення? Все пучком? Ти ж тільки не забудь згадати Порошенко і Рошен, (а то ніхто не повірить). Це ж вони забули забезпечити «ковідні» ліжка киснем, через що сотні українців вирушили в інший світ? Ну вони, більше нікому …

А знаєш Володя, що тебе найбільше гризе? Те, що ти більше ніколи не будеш купатися в променях загального обожнювання. Ну як було тоді, сім років тому. Хтось захоплювався тобою як коміком, хтось любив в тобі актора, а хтось класного пацана. Були люди байдужі. Але навряд чи були ті, хто тебе зневажає і ненавидить … Минуло всього-то кілька років. І зараз, мільйони українців, побачивши тебе, вже обчіпляного прізвиськами (ухильник Оманський, Моніка, Потерпілий і так далі), скрегочуть зубами. Їм не потрібен автограф, як це було б ще два роки тому. Вони бажають запитати у тебе, «Як тобі спиться Володя після того, як Ярослав Журавель помер під твоїм особистим контролем? … І про згадці Андрія Антоненко та Юлії Кузьменко тиск не скаче Вова? Ні? … Як там поживає російський агент на Банковій? Кавою хоч пригощаєте його? Чи не втомився ще солдатам і офіцерам на фронті локшину на вуха вішати? ». І ще у них десятка три різних питань. Злих питань. Дуже. Рвуть серця українців на шматки …

Іди Володя. Сам … Дві, три пропозиції дивлячись в об’єктив і тобі стане легше. Іди, поки не пізно. Та ні, не для тебе пізно, кому ти фіг потрібен? Поки для України не пізно Вова. Чув про таку країну?

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.