30 Липня, 2021

Ветеран: Ні, це не я придумав. Дев’ять… Бл**ь, ДЕВ’ЯТЬ разів наша сторона в СЦКК, намагалася зупинити вогонь через ОБСЄ…

Як відомо, сьогодні під селищем Шуми був бій, загинули наші воїни. Дуже цікаві подробиці у себе на сторінці  у фейсбук повідомив ветеран війни Олексій Петров:

“Дев’ять … Бля*ь, ДЕВ’ЯТЬ разів наша сторона в СЦКК, намагалася зупинити вогонь через ОБСЄ. Ні, це не я придумав. Це слова Арестовича. А станцювати ви там не пробували? Ну або вірші розповісти переодягнувшись у жіночу сукню?

Якби українська армія, не була пов’язана по руках і ногах вашими ебу**ми домовленостями, «Я подивився йому в очі», то після першого «ні», наша артилерія змішала б з гівном це «братське» лайно. Так було завжди, коли рішення про відкриття вогню у відповідь приймає командир батальйону. На місці. Без купи дзвінків вище. Перемир’я?

Хер з вами, нехай буде перемир’я. Чекаємо. Ми перші не стріляємо. Тільки вякнули звідти, одразу ж навалили з усіх стволів і потім дзвонить «супутник»,

– Це оперативний. Та сторона просить припинити вогонь. Режим тиші через десять хвилин.

У що ви суки зелений перетворили армію? У терпі? Солдати і офіцери, (якщо ви забули), захищають СВОЮ РІДНУЮ ЗЕМЛЮ. Розумієте? СВОЮ УКРАЇНУ! …

p.s. Давайте! Домовтеся ще! Підіть на поступки заради «миру та співпраці» і заберіть у батальйонів все, що крупней 5,45. Кремль вас похвалить …” – написав Петров.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.