16 Жовтня, 2021

Ветеран: Обстріл Авдіївки підводить жирну риску під спробами загравання Зеленського з Путіним.

Обстріл Авдіївки підводить жирну риску під спробами загравання Зеленського з Путіним.

Більше двох втрачнних років, зниження боєздатності ЗСУ, втрата монолітності антипутінської коаліції, зірвані оборонні замовлення, репресії проти військових – ось чим розплачуються українці за свою наївну довіру до уклоністів.

Тепер для “слуґ” все продовжиться з набагато гірших позицій, ніж залишав їм Порошенко, Кремль явно демонструє вимогу капітулювати, і скоріше за все це буде імплементація “формули Штайнмаєра”, про яку вже неприховано натякали навіть з Європи.

У Зеленського два варіанти: або продовжувати вигляд, що нічого не відбувається (що він і робить останній рік) і нарватися на ще більше загострення – або визнати провал своєї потітики, а разом з нею всю передвиборчу брехню про “зарабатування на війні” та нарешті жорстко опиратися Кремлю.

Але з ким він це буде робити?
З Міловановим в Оборонпромі?
З паркетним Тараном?
З Єрмаком-Подоляком?
З євразійцем Арєстовічєм в платтячку?
З силовиками, які тримають бойових офіцерів в клітках?
З “лейтенантом” Бакановим?

Так що скоріше за все між війною і ганьбою він обере ганьбу – а українці отримають і одне, і інше, як сьогодні в Авдіївці.

Нагадаємо, бойовики зранку 28 серпня обстріляли Авдіївку у Донецькій області. Один український військовий дістав поранення внаслідок обстрілу, а «Укрзалізниця» обмежує рух потягів в області. Бойовики використовували міномети 120-го калібру та артилерію 122-го калібру.

Валерій Прозапас

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.