20 Січня, 2022

Ветеран: Оце то так! Якщо це правда – схоже “служки” домирилися. А відтак – найближчим часом стане украй несумно.

Ветеран АТО, письменник і блогер Дмитро “Калинчук” Вовнянко прокоментував інсайд, який з ранку з’явився. Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

“Оце то так! Якщо це правда – схоже “служки” домирилися. А відтак – найближчим часом стане украй несумно.

Гей, “Слуги народу”! Вам не здається що вже час розповідати що Порошенко був правий, а ви – напартачили? “

Інсайд передав телеграм-канал Печерський пагорб:

“#Інсайд Перемир’я на Донбасі схоже – фсьо! Вчора на засіданні Тристоронньої контактної групи українська і російська делегації бурхливо посварилися через спроби росіян записати дискусію. Українська сторона на це не погодилася – там відразу зрозуміли, що отримають нові «обіймаю, тисну руку» made in Russia. Окремо Леонід Кравчук посварився з Гризловим – джерела говорять Макарович кричав на представника Росії, що Україна – незалежна держава і вони не сміють оголошувати Україні ультиматуми. А вночі українська делегація заявила, що бойовики ЛНР обстрілювали українську територію з великокаліберної зброї запальними боєприпасами з метою підпалити траву. Наше джерело повідомляє, що жахливі пожежі біля Сєверодонецька – теж, швидше за все робота російської агентури.

Дуже висока ймовірність того, що зараз загориться який-небудь склад боєприпасів, і це буде кошмарний удар по «Слугам народу». По-перше, вони при владі опинилися на критиці горілих складів за часів Порошенко – тепер їм доведеться звертатися до тієї ж риториці, і визнавати стою неправоту. По-друге, ще в 2019 році роботи з будівництва нових складів боєприпасів Генштабом генерала Хомчака були згорнуті. А будували їх на гроші, конфісковані у екс-президента Януковича. Скандал буде страшний – прямо перед виборами.”

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.