11 Серпня, 2022

В’ятрович: Це лише квіточки. Зеленський таки вирішив спаскудити День Незалежності по-крупному: протягнути через парламент комуністичну вигадку…

Отже, блюзнірські совкові декорації на Алеї Героїв Небесної Сотні – це лише квіточки.

Зеленський таки вирішив спаскудити День Незалежності по-крупному: протягнути через парламент комуністичну вигадку – так званий «великий герб». І вже надіслав до Верховної Ради листа з вимогою скликати для цього позачергову сесію.

Тризуб є не просто нашим тисячолітнім гербом, який символізує тяглість державницької традиції і об’єднує всіх українців. Це один із найдосконаліших і найупізнаваніших державних гербів у світі.

Вже сама спроба замінити Тризуб недолугою карикатурою, та ще й на День Незалежності, є відвертим шкідництвом.

На жаль, сподівання, що Зеленський дослухається до численних протестів геральдистів, громадських, культурних і політичних діячів, які рішуче засудили законопроєкт 5712 про «великий герб», виявилися марними.

Здоровий глузд і відповідальність – це не про нинішнього президента.
Тож тепер усе залежить від кожного з нас і звичайно, від кожного народного депутата.

Щоб протягнути «великий герб», Зеленському потрібно знайти 300 депутатів, позбавлених художнього смаку, державної відповідальності й поваги до справжніх державних символів.

Наше ж завдання – переконати якомога більше депутатів не голосувати за цю антиукраїнську авантюру і зберегти для нащадків справжній і єдиний герб України – Тризуб.

Volodymyr Viatrovych

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.