11 Серпня, 2022

Відео. Це орейро! Глибинний російський народ висловлює своє щире ставлення до НАТО та ЄС

Це орейро! Нескінченне орейро. Глибинний російський народ висловлює своє щире ставлення до НАТО та ЄС. Це найсмішніше, що я бачив.

У мережі бурхливо відреагували на це відео:

“Вот НАТО оборзелО”, “Больные люди! Только ров с крокодилами ! И бетонный забор 10_метровый!”, “Мозгі засрані знатно!”,  “Самая багатая страна” і можна вмерти зо сміху”, “Я в шоке… Во гавно в голове у людей”, “Зомбовані соловйовими, просто хворі”, “Середньовіччя якесь . Оце рівень загального розвитку . Нема слів, і справді, величезна прірва між нами. Примітивні , тупі ,приречені люди.”, “Какое болото…от них нужно стеной и рвами окопаться. тьма средневековая. ладно пенсионеры, те всю жизнь промывались совком, но что в головах 30. 40. 50. и правда “особенные”. отборные я бы сказал” та інше.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.