27 Травня, 2022

Він caмоcтійно відправив oдразу п’ятьox opкiв до Мотopoли: Жуpналіст poзповів про пoдвиг бiйця ЗCУ

Український боєць cамостійно пробрався в лігво ворога і знешкодив весь особовий склад опорного пункту.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов:

“Слова про боротьбу з російською окупацією це добре. Але замість слів куди більш переконливіше скоріше побачити день, коли буде нагороджений званням Герой України людина, яка вчинила найприголомшливіший подвиг 2021-го року.

Згодом ми опублікуємо всі деталі, це сталося деякий час назад. Один український воїн зайшов на позиції супротивника і самотужки знищив весь особовий склад опорного пункту, що порушував умови перемир’я і обстрілював українські пости.

Це відбувалося в “сірій зоні”, яка за умовами Мінських угод повинна була знаходитися під контролем України. В результаті відразу п’ять найманців окупаційних військ на Донбасі,  що доречі, мають паспорти громадян РФ, були нейтралізовані на місці. Причому втрати підтвердженні самим противником, з опублікованими особистими даними. Тепер вони вже ніколи не порушать “перемир’я”.

Герой благополучно повернувся.

Ця людина показала, що боєздатність в сучасній війні – це не кількість і не екіпірування, а якість і мотивація. Він зробив більше, ніж деякі бригади за всю ротацію. Саме на вивченні таких прикладів і нагородження таких людей треба робити військові реформи саме на таких воїнах треба будувати армію, яка викине російських окупантів з Донбасу.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.