27 Травня, 2022

Волонтер: Є гарні новини. Окупанти ретельно приховують, що 26 жовтня загинув російський офіцер (діючий, не відпускник і не їх там), який керував батареєю під час обстрілу Гранітного

На Донбасі в зоні проведення Операції Об’єднаних сил загинув російський офіцер. Військовий керував батареєю під час обстрілу Гранітного Донецької області.

Про це у Facebook повідомив український волонтер Роман Донік. Він наголосив, що російські окупанти ретельно приховують загибель військового.

“Є й гарні новини. Окупанти ретельно приховують, що 26 жовтня загинув російський офіцер (чинний, не відпускник і не “їхтамнєт”), який керував батареєю під час обстрілу Гранітного. Під час обстрілу виконував бойове завдання на посаді СОБа (старший офіцер батареї). ЗСУ робить 200″, – написав він.

Раніше Донік повідомив, що село Гранітне російські окупанти обстріляли із максимально можливої дальності (15+км). Крім того, найманці РФ розпочали масований обстріл наших позицій з артилерії. У відповідь українські військові вперше застосували ударні безпілотні літальні апарати Bayraktar проти російських окупантів.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.