11 Серпня, 2022

Волонтерка про закриття каналів: “Невдaхи. Бyла б мoя вoля, не тiльки кaнали, депоpтація в кpаїну pад і неxай Вaс тaм дyбасять як pосіян.”

Ні, ну прям до сліз)) Виходить так, що на своїх програмах, публічно обзивати фашистами українських воїнів або кричати, що українською мовою говорить, тільки село і бидло, поливати помиями патріотів, які віддали життя на Майдані, гнобити все українське, це виявляється називається свобода слова!

І це все всередині України, які не на Камчатці, що не на Московії, ні десь там! Кожен день, кожен! З ранку до ночі на ефірах ллється проросійська пропаганда. Увімкніть тел «Наш», Шарик, Азіров, Пальчевський, Допкін, всі скріпи руського мира у вільному доступі в Україні. По 3 години кожен розповідає як в Україні все погано.

Азіров з розумним виглядом і на повному серйозі говорить, що в Україні зараз немає інтелігенції. І це говорить людина з уряду Януковича, де велика частина кримінальників і бандитів.

Журналісти посміхаються і так прям «Ми Вас поважаємо, спасибі що приділили нам час». Це нормально? За що Ви його поважаєте, за те що він з бандитського клану? «Інтелігенція» з Макіївки, ще сміють називати когось бидлом. Там тільки на маті і жаргоні кажуть, звичайно їм українську мову незрозуміло.

Не треба плутати свободу слова з злочинною пропагандою. Ніде в світі такого немає! Стільки років одне й теж, кожен день! Все погано, все не так, хочемо руського мира.

Пішли Ви, самі знаєте куди. Була б моя воля, не тільки канали, депортація в країну рад і нехай Вас там дубасять як росіян. РФ не зробила для світу нічого хорошого, від слова взагалі. Крім воєн, капості і розрухи. Прийде час і не буде в Україні нічого проросійського. Ви вже давно програли. Невдахи.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.