20 Січня, 2022

Волонтерка: Питання Бутусова було мега руйнівним для нестійкої психіки Зеленського. Чесно, прямо, конструктивно та по суті. Зе перебивав, хамив і ернував. Навіть…

Прес-конференцію зелені, після діалогу з Бутусовим можна не дивитися.

Ось усе про те, хто обіймає посаду президента країни, можна побачити та почути у цій розмові. До Бутусова можна ставитися по-різному, але може хтось не знає, що Юрій дуже багато часу проводить на фронті, багато допомагає нашій армії та закриває багато потреб. Юра всі роки війни невпинно допомагає пораненим, госпіталям та ветеранам. Юру поважають люди, котрі всі роки захищають країну. Тому в мене не виникає питання, кому ж вірити Бутусову чи Зе. Людині, яка підтримує армію, знає армію чи вічно скривдженому «правителю», за правління якого жодного разу не підвищували зарплату військовим, замовчують і брешуть про те, що відбувається на фронті і яка готова стати на коліна перед окупантом. Зе і ко ніколи не прийшли на похорон військового і ніколи слів співчуття не написали.

Так ось питання Бутусова було мега руйнівним для нестійкої психіки Зеленського. Чесно, прямо, конструктивно та по суті. Зе перебивав, хамив і йорничав. Навіть прес-секретар намагався врятувати потопаючого, але Юра все-таки все встиг сказати.

Ну, Ви ж бачили? Після питання було гробове мовчання, ефект кулі в лоба. Підсумок. Бурба негідник, у всьому винен, у зриві спецоперації, в розгоні Майдану і взагалі він авантюрист. Усі конструктивні звинувачення Татарові, Єрмака та Демченка взагалі пролетіли повз вуха.

Ми з сином дивилися і я розумію, що в мене немає навіть краплі жалості до цього брехливого, цинічного та продажного негідника. Тільки все наростаюча огида до нудоти. Як ми взагалі могли дійти до того, щоб подібна нікчема називала себе верховним головнокомандувачем? Всі спеціалізовані операції за три роки злиті, і до і після Бурби все провалено, хто винен? Всім нам плюють в обличчя, усім без винятку. Ситуація складається так, що вони нас або ми їх. Іншого шляху немає і не буде.

Наталя Юсупова

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.