11 Серпня, 2022

Втрати живої сили – близько 80 – 200 – х та 200 – 300-х. У ніч із п’ятниці на суботу високоточним ударом HIMARS було знищено залізничний ешелон із більш ніж 40 вагонів…

У ніч із п’ятниці на суботу високоточним ударом HIMARS було знищено залізничний ешелон із більш ніж 40 вагонів, що прибув із Криму з живою силою, технікою та боєприпасами на залізничну станцію Брилівка, Херсонської області.

В результаті жива сила перетворилася на вуглинки, техніка на купи металобрухту, а БК злетів у повітря.
Втрати живої сили склали – близько 80 – 200 – х та 200 – 300-х.

Також, за даними розвідки, загинули всі машиністи та інженери компанії «Російські залізниці, які здійснювали транспортування військового вантажу з Криму до Херсонської області.

Це не перший випадок загибелі машиністів «РЗ» в Україні. І не останній.

Якщо ваші родичі працюють машиністами в Українському Криму або в областях Росії, з яких на Територію України доставляються ешелони з боєприпасами, знайте – вони потенційні смертники!

Кожен ешелон з бойовою технікою, особовим складом та БК відстежується в режимі реального часу з Космосу і вдень та вночі.

Ракети HIMARS знищують всіх солдатів і офіцерів і найманців і обслуговуючий персонал РЖД.

Хочете, щоб ваші рідні машиністи тепловозів та електровозів залишилися живими? Тоді переконуйте їх зламати ногу, руку, захворіти, але не вести залізничні ешелони в Україну!

Інакше – смерть чи в кращому разі інвалідність – неминуча!

Антон Геращенко