11 Серпня, 2022

Вибачте, але зараз почнеться вор і ор з московських болот. Справа в тому, що Держдеп США офіційно відніс росіян до “бездомних національностей”. Влада США створила…

Вибачте, але зараз почнеться вор і ор з московських болот. Справа в тому, що Держдеп США офіційно відніс росіян до “бездомних національностей”.

Влада США створила спеціальну інструкцію для тих, хто подає документи на візу. Людей, у яких російське громадянство, позначили, як “бездомні національності”. Тобто, якщо росіянам потрібна американська віза, то вони повинні звертатися в посольство США у Варшаві, оскільки в РФ американське консульство не працює.

Загалом, таким троллінгом передають привіт бомжам з російського МЗС на чолі з сумним конем. А що? Нормальне визначення для Запоребріка.

Посилання на інструкцію: тут.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості