25 Червня, 2022

Як втопили крейсер «Москву»? Деталі: Співробітник ДК “Укроборонпром” Олег Болдирєв повідомив подробиці порталу «Мілітарний»…

Як втопили крейсер «Москву»? Деталі:
Співробітник ДК “Укроборонпром” Олег Болдирєв повідомив подробиці порталу «Мілітарний».

«Сьогодні стріляли відразу двома ракетами, не заощаджуючи, щоб подолати протидію, зокрема, і російського АК-630. 630-й – це шестиствольна скорострільна гармата, яка повинна збивати ракети, що підлітають. Сьогодні гармата про..бала, тож долетіли й довбали обидві наші дівчинки.

Російські телеграм-канали, що висвітлюють військову тематику, повідомляють, з посиланням на свої джерела, що флагман Чорноморського флоту затонув:

«Плавучість крейсера була ускладнена морськими погодними умовами. В результаті всіх сукупних факторів, за попередньою інформацією, і на превеликий жаль, крейсер приєднався до підводного супутникового угруповання «Роскомоса».

За їхньою інформацією ракетний удар був в лівий борт. Перед тим увагу корабля відволікав український БПЛА Bayraktar TB2».

Велика подяка 406-й артилерійській бригаді із Миколаєва за цю чудову операція. Спасибі “Нептуну” і КБ “Луч”. Ох, пригадую, скільки вою було в порередні роки, що воно нам не треба, ніхто не нападе, а комітет оборони попереднього скликання із Сергій Пашинський вабщє нероби і клоуни. Викусіть, сученькі. Багато хороших ракет — надійний сон Одеси з Миколаєвом, наших південних фортець. А ще краща гарантія безпеки від сусідів-у..башок.

Marina Daniluk-Yarmolaeva