26 Вересня, 2021

Явка з повинною: Кремлівський військовий радник зізнався, що Росія вводила війська на Донбас в 2014-2015…

Член громадської ради при Міноборони РФ, кремлівський військовий експерт Руслан Пухов в інтерв’ю російському виданню «Фонтанка.ру» визнав факт введення збройних сил РФ на територію України в 2014-2015 роках, які воювали проти ЗСУ.

Про це повідомляє журналіст Денис Казанський.

«В кінці серпня 2014 року введення обмеженою угруповання (вісім батальйонних тактичних груп) дозволило здійснити розгром наступаючих українських військ і змусило Україну до припинення наступальних дій проти ДНР і ДНР і до підписання Мінських угод», – сказав Пухов.

В ході інтерв’ю він також розповів, що на початку 2015 року Росія також перекидала своїх військових на Донбас, що дозволило «влаштувати українським силам котел в Дебальцевому і змусило Україну остаточно прийняти Мінські угоди».

«Тобто, бачимо вже визнання факту військової агресії Росії фактично від офіційної особи. Уже не соромляться і відкрито про це говорять», – підкреслив Казанський.

“І поки кремлівська обслуга в Україні повторює стару маючню, що росіян в Україні немає, в Росії вже відкрито стверджують, що їх війська все ж таки присутні, та воюють в Донецькій та Луганській областях. Так, на початку в Кремлі це заперечували, але чим більше часу проходить тим більше вони розповідають правди.” – заявив Казанський.