30 Липня, 2021

Йде вiйна, бiля коpдону Роcія збиpає cили втоpгнення. А 12 квiтня пoліція затpимала пiд чaс пеpедачі xабара oфіцера Збpойних cил…

В Одеській області правоохоронці затримали на хабарі начальника одного з відділень територіального центру Міністерства оборони України. Офіцер налагодив схему вимагання та отримання хабарів від громадян за допомогу в запобіганні призову до лав Збройних Сил. Про це написав журналіст Юрій Бутусов у себе на сторінці у Фейсбук.

“Триває війна, біля кордону Росія збирає сили вторгнення. А 12 квітня поліція затримала під час передачі хабаря офіцера Збройних сил, начальника відділення призову Чорноморського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міноборони України Олександра Івановича Дутчака, 1994 року народження.

А на фронті загинув під російським вогнем 24-річний Ярослав Карлійчук …

Дутчак же в цей час, на думку слідства, вимагав гроші від призовника, який хотів ухилитися від проходження строкової служби. Із громадянина Л. офіцер вимагав 6500 доларів – величезна сума, видно, що ллється кров і загроза великої війни дозволила підняти ставки.

Просто не вкладається в голові, як можна брати хабарі у формі армії, в той самий день, коли з новин дивляться очі загиблих …

Та з огляду на обстановку цей процес має стати показовим, як же така людина може взагалі бути причетною до комплектування армії?

Дутчака затримали співробітники управління стратегічних розслідувань НПУ в Одеській області, Головне слідче управління НПУ і Головна військова прокуратура, можна лише їм подякувати, але я сподіваюся, що в ході слідства їм також вдасться встановити, хто саме призначив 26-річного офіцера на цю посаду, хто був його начальником і яка міра його причетності до цієї ганебної справи.

Сподіваюся, Олександр Дутчак на суді детально розповість про те, що трапилося.” – написав журналіст.