16 Жовтня, 2021

Загoстpeння в Нaгорному Кapaбасі: Дeсятки літaків ЗС РФ вилeтіли до Віpменії гpядe вiйнa

Ситуація в Нагірному Карабасі почала стрімко погіршуватися. На тлі ескалації РФ стрімко нарощує військову присутність в зоні конфлікту.

Про це свідчать дані ресурсу flightradar24, який відстежує польоти авіації по всьому світу, передає Діалог.UA.

Перший “дзвіночок” прийдешнього загострення війни пролунав увечері 11 грудня. ЗМІ повідомили про збройну сутичку Вірменії та Азербайджану під Гадрутом, в ході якого поранення отримали військові обох сторін. Уже до рfyre 12 грудня Росія активізувалася і почала перекидати в зону додаткові сили.

За даними радара, тільки за цей день в аеропорти Єревана і Еребуні прибули до десятка рейсів ВКС РФ.

Армія РФ перебуває в зоні конфлікту за згодою Азербайджану і Вірменії в якості миротворців. Свою роль росіяни, очевидно, виконати не змогли на південному фланзі почалося велике зіткнення.

Важливо також додати, що, за запевненням Міноборони РФ, перекидання техніки і миротворців в Карабах вже давно було завершене. Паралельно з цим транспорті літаки ВКС РФ продовжують перекидати в Карабах військове майно. Ситуація в зоні конфлікту вельми напружена.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.