27 Травня, 2022

Зараз повно повідомлень про точковий удар ЗСУ по Генштабу ЗС РФ у районі Ізюму. А ось вишенькою на торті бачу останні повідомлення…

Долевий Ізюм для командування генштабу російської армії.

За останні кілька днів я неодноразово зазначав, що поява в зоні бойових дій начальника Генштабу ЗС РФ генерала Валерія Герасимова не лише відчай, що панує серед російських військ, а й говорить о низької профнепридатності всього цього генералітету.

Тому що у сучасних війнах командири такого рівня мають керувати своїми військами дистанційно.
Наразі повно повідомлень про точковий удар ЗСУ по штабу Генштабу ЗС РФ у районі Ізюма. У тому високоточному ударі було ліквідовано генерала-майора Симонова, підтвердила українська сторона.

Зараз уточнюються дані щодо знищення від 60 до 100 російських військовослужбовців різних рангів у рамках удару. Згідно з інсайдерськими повідомленнями,  кількість 200-х становить 180.

Але вишенькою на торті я вважаю повідомлення про ліквідацію двох заступників Герасимова і, як мінімум, поранення і як максимум – ліквідація самого начальника Генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова.

Звичайно, до таких зведень треба підходити дуже обережно, але те, що горить земля під ногами і у російських солдатів, і їхніх старших генералів, тішить.

А «виведення з ладу» Герасимова може виявитися безпрецедентним випадком у сучасній історії.

Все-таки ліквідація Герасимова була б навіть значнішою, ніж затоплення крейсера “Москва”. Навіть не пригадаю, коли востаннє під час бойових дій було поранено чи вбито начальника Генштабу.

Alexander Kovalenko, політолог

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.