11 Серпня, 2022

Зараз ви охрєнєєтє. Тому що переконаєтеся, що обслуга ОП реалізує принцип “Кому війна, а кому мати рідна”. Почну з того, що сьогодні я…

Зараз ви охрєнєєтє. Тому що переконаєтеся, що обслуга ОП реалізує принцип “Кому війна, а кому мати рідна”.

Почну з того, що сьогодні я дізнався, що Держконцерн РРТ вимкнув “Еспресо”, “Прямий” та 5 канал із цифрового ефіру. На підставі чого? А безпідставно. Від слова зовсім. Не було рішення ні РНБО, ні СБУ, ні Мінкулту чи Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Ніхто з них не приймав такого рішення. Але Державний концерн РРТ все ж таки вимкнув три канали. Я добре розумію, що без команди згори таке зробити не могли. І тоді я звернувся за інформацією до своїх джерел та злих язиків із ОП.

Так от мої джерела кажуть, що ця “геніальна” ідея народилася в голові Кирила Тимошенко. Юний дар, який займався “Великим будівництвом”, мабуть, занудьгував на роботі і вирішив проявити свою корисність влади. Тому він прийшов до Єрмака і запропонував вирубити ці канали. Мовляв, поки війна та зірки стали, як Єрмаку треба, то можна й вирубити ці канали з ефіру. А потім не включити їх. Тому що багато хто в ОП вже живе виборами після війни.

Війна не закінчилася, а в них у голові вибори. Мабуть, перегрілися. Але повернемося до інформації від джерел. Так ось, Єрмаку ідея дуже сподобалася. Адже це означає, що не буде каналів, де говорять і показують про “вагнерівців”, Єрмака Трухіна, Юрченка, Тищенка та інший #моносброд. А решта каналів уже під контролем. І Єрмак дав добро на це. Ще раз. Людина, в чий функціонал входить закупівля степлерів та організація роботи ОП дала добро на відключення каналів. І Кирило зателефонував до керівництва РРТ, яке без пояснення просто відключили ці канали. Як в Росії. Дали команду з Кремля і її виконали, незважаючи на те, що немає законної підстави. Але це в РФ таке могло пройти тихо. А Україна – не Росія. Тут не вийде. Ми не за це зараз воюємо, щоб будь-яка обслуга свої хитромудрі схеми могла прокручувати.

Це чисте мародерство. Ось, як російські окупанти розповідають усьому світу, що вони прийшли звільняти Україну від нацизму, а самі звільняють українців від телефонів, пральних машин і трусів, які крадуть, так і ОП сьогодні, прикриваючись війною, намагаються мародерити в інформаційному просторі, переслідуючи свої меркантильні інтереси.

Звідси випливає висновок. Чи зараз Володимир Зеленський відсмикне свою слугу, що зарвалася, яка почала будувати свій варіант “русского миру” в Україні або виникає питання – чому сьогодні присутні мародери у владі, які використовують війну у своїх цілях? І що нам із ними робити. Мовчати точно не будемо. Нефіг їм прикривати свої гидоти війною. А керівництву РРТ варто подумати, як воно пояснюватиме своє беззаконня і назвати хто наказав на ці дії. І час пішов.

Борислав Береза

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.