28 Листопада, 2021

Блогерка: Не можу я пройти мимо і теж не захопитися нашою Бубочкою! По-перше, оголошую йому «Добре!».

Доброго ранку вам всім, навіть якщо воно якось і не дуже … неможу я пройти мимо і теж не захопитися нашою бубочкою!

По-перше, оголошу йому «Добре!». Краще пізно, ніж ніколи, зметикувати, що людям треба пояснити за вакцину все, що вони хочуть про неї знати, і показати на власному прикладі, так би мовити. Як лідеру нації, так би мовити.

По-друге, оголошу йому ще одне «Добре!». Бо ніжний, гладкий, позбавлений вульгарної м’язистості торс – це палюбому відмінний хід, коли ерекція власного електорату подустала і замерзла. Зірка!

Шкода, звичайно, що не Пфайзер, і що дуже не для всіх, і передостанніми в Європі, але торс, безумовно, це компенсує.

МОЗ видало наказ, яким забороняє поширювати БУДЬ-ЯКУ інформацію про вартість вакцини, її виробників і постачальників вакцини. Незважаючи на те, що в Україні діє закон, який регламентує вільний доступ до інформації про одержувачів бюджетних коштів, тобто про виробників і постачальників вакцини. І це, безумовно, має підтримати довіру населення до вакцинації, заспокоїти його сумніви і показати, що все гранично безпечно і прозоро.

Як же я ару! Вова, доведеться витрачатися на епіляцію зони бікіні і штани знімати. Або вакцинувати Елєночку топлес, інакше слоника ми не продамо.

Потім знову херн* херн*и, а то вже 15 хвилин без херни! 23.02.21 депутатами ЄС зареєстрований ЗП №5135 про колабораціонізм.

24.02.21 депутати «Слуги народу» реєструють ЗП №5144, який по суті – кривий конспект законопроекту ЄС з деякими нюансами.
А сьогодні Давід Сумне Єбал**е Арахамія повідомив, що закон про колабораціонізм порушує Конституцію України, а реєстрація такого законопроекту – особиста ініціатива деяких його колег по фракції.

Кароч, Слуги так поспішали зрубати дивідендів на болючій для українців темі, що мабуть не встигли погодити це зі своїми кураторами. Так що збирайте назад чепчики, які полетіли в повітря на радощах, кіна не буде, судячи з усього. І прибийте вже їх цвяхами до голів! Собачки не нявкають, пінгвіни не літають, Слуги народу не роблять НІЧОГО, крім ху*** і показухи.

А ще 40 слуг поставили свої підписи під законопроектами від СН №4638 і №4638-2 про ігнорування української мови в сфері обслуговування. Слуги пропонують замінити штраф злісним рускочелюстним продавцям і адміністраторам сервісів на право скласти АКТ і все. Епічно, чи не так?

А тим часом за опитуваннями компанії Research & Branding Group 51% українців підтримує перехід сфери обслуговування на українську. Категорично проти всього лише 20%. Але кого цікавить чуже горе?

Про Арестовича писати не буду, у мене від нього вже печія. Тупа манірна хрінь, що викидає з ротового отвору бабуйню нон-стоп. Причому таке відчуття, що його зарплата прямо пропорційна безглуздості і нелогічності сказаного, а також обсягами прийнятого на себе гівна від вдячних співгромадян.

Якщо коротко, то операцію по вагнерівцям злив Порох, хоча ніякої операції і не було зовсім.
Біполярка, біполярка, біполярочка! * співає

З хорошого – Харківська Міськрада знову просрала свою вологу мрію про повернення проспекту імені Петра Григоренка старої назви на честь Жукова. Суд залишив все як є і порадив Геповцям і Допавцям подро*ити на совок де-небудь ще, але не Харкові.

І ще хороша новина – ВСУ взяли на озброєння гвинтівку Alligator, яка пробиває зміцнення і техніку противника з 2 кілометрів, а самих супротивників перетворює в кістлявий окорок. Хоча, Фуй знає навіщо вона потрібна, якщо стріляти не можна. Вава хоче моднявий селфік?

Гарного дня вам, шановні.

Таня Адамс

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.