26 Вересня, 2021

Журналіст: За даними наших джерел, вчора президент Зеленський провів зустріч з Татаровим. Мабуть, після цього…

Володимир Зеленський атакував антикорупційну систему, і робить все, щоб відповідальність за владу взяв Майдан.

На мій погляд, суспільство повинно підтримати НАБУ і САП, і не допустити виконання рішень Генпрокуратури та Печерського суду, справа Татарова має залишитися в руках антикорупційних органів.

Вчора вночі в 23.42 (!) Генпрокуратура забрала справу Татарова у НАБУ! Верховний суд прийняв рішення зберегти в силі рішення Печерського суду і забрати у Національного антикорупційного бюро одне з ключових справ – справу заступника глави Офісу президента Олега Татарова. Однак це рішення можна оскаржити, і Генпрокуратурі не треба було поспішати. Адже суд по Татарову – сьогодні!

Сьогодні за рішенням заступника генерального прокурора Олексія Симоненка, процесуальні керівники прокурори САП були відключені від доступу до справи Татарова. За три години до засідання Вищого антикорупційного суду, на якому Татарова повинні були взяти під варту.

За даними джерел Цензор.Нет, вчора президент Володимир Зеленський провів зустріч з Татаровим. Татарів досі не відсторонений від виконання обов’язків, не дивлячись на підозру. Мабуть, після цього генпрокурор Ірина Венедиктова знайшла якусь причину тимчасово покласти виконання обов’язків генерального прокурора на Симоненка, щоб рішення прийняв він.

Симоненко – людина Татарова і Портнова, який готовий робити все, що скаже Татаров. Це відкрите порушення закону – розслідувати антикорупційні справи проти чиновників вищого рангу мають право тільки НАБУ і САП. Це пряма атака з боку президента на антикорупційну систему. Адже в жовтні у Верховній Раді він говорив як про своє головне досягнення:

“Забезпечена повна процесуальна незалежність НАБУ і САП”.

Це виявилося повною брехнею. Очевидно, що Зеленський зробив свій вибір – ніякої навіть видимості законності в справі Татарова він дотримуватися не має наміру. Це відбувається, тому що Зеленський не звільняє і навіть не усуває Татарова від виконання обов’язків на період слідства.

Друзям “Кварталу” закон не писаний, у них повна недоторканність. Сподіваюся, НАБУ і САП зроблять все можливе для оскарження незаконних рішень Печерського суду і Генпрокуратури, передавати справу Татарова категорично неприпустимо. Думаю, суспільство підтримає антикорупційні органи, щоб захистити розслідування.

Юрій Бутусов

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.