25 Червня, 2022

Журналістка: Я взагалі в шоці. Послухала кілька відео з тією любителькою “русского мира” із педуніверу імені Драгоманова.

Послухала кілька відео з тією любителькою русского мира із педуніверу імені Драгоманова.

Я взагалі в шоці, що за таке навчання з такими «авторитетами» і «світилами» треба ще і платить. У мене дна в університеті теж вистачало, чого вартий ватний батя Соні Кошкіноі Микита Василенко — який зараз видатний експерт ньюзвану з новими туалетними зубами. Чи опудала Різуна, який ні дня в пресі не працював, виліз із шофера в професори — і мощно розводив студентів на бабки. Фактично створивши свою приватну шарашкіну контрорку на тілі КНУ. Та що там казати — зруйнував факультет журналістики в пил. Це теж причина того, чому сучасні «журналісти» ні писати не вміють, ще і ОРДЛО і «гражданскую войну» прославляють на каналах Медведчука.

Але я дуже чітко розумію, чому після таких шапокляк як Більченко — у нас величезний брак культурологів і релігієзнавців. Краще в баристи піти — там хоч психіку не зламають.

Хоча з релігієзнавцем і філософом рівня Людмили Філіпович можна говорити годинами…І нам дуже бракує, щоб таких фахівців було більше. Але, де їх робитимуть, якщо у КНУ і універі Драгоманова самозванці і упирі?

Воно ще і стіхі пише. Блять, їх із дурдомів прямо на кафедри відбирають?

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.