25 Червня, 2022

Жителів Москви спитали, чи може Путін ввести російську армію в Україну – опитування

Журналісти російського YouTube-каналу “Що робити?” провели опитування на вулицях Москви і поставили жителям російської столиці питання про те, чи є дії Кремля акцією залякування чи підготовкою до справжньої війни. Журналісти також з’ясували у жителів Москви їхню думку про те, чи Путін введе війська в Україну.

Одразу слід зауважити, що журналісти не поділять настроїв Путіна, та не вважають Крим теріторією яка законно відійшла РФ.

Думки росіян при відповідях на питання розділилися, проте значна частина вважає, що глава Кремля Володимир Путін може віддати наказ про початок бойових дій.

“Я думаю, Україна не наважиться нападати. Якщо буде потрібно, то Путін введе війська в Україну. Я схвалюю запровадження російських військ. Дуже агресивно Україна з свого боку себе веде. А Крим споконвіку російський і буде російським! Україна веде агресію, а ми захищаємося , природно. Хотіли відокремитися? Відділилися”, – заявила москвичка.

“Думаю, українці не наважаться воювати з нами”, – зазначив літній чоловік.

“Може, він все може” – відповів молодий хлопець, маючи на увазі Путіна.

“Це дуже небезпечно, і можуть бути непередбачувані наслідки для Росії” – відповів інший молодий чоловік.

Дивлячись відео можно зробити висновок, що молодь в Росії  меньше схильна до пропаганди і більше замислюється над наслідками введення російської армії на територію України.