25 Червня, 2022

“Зверну вашу увагу на три моменти”: Береза розніс в пух і прах Новорічне привітання Зеленського

З ранку кілька людей запитали мене що я думаю про Новорічне привітання Зеленського.

Так що довелося його зараз подивитися. Почнемо з того, що це ролик від Голобородько. Кінематографічний. З хорошою режисурою і дуже хорошим кастингом дітей. До речі, використання дітей в будь-яких акціях вважається у рекламістів виграшним варіантом. Мабуть Зеленський скучив за оплесками вирішив це використовувати. Це дрібно, Хоботов! (С) Але уЗеленского це і так знають. Просто нічого іншого народу запропонувати не змогли. В результаті вийшла ще одна серія “Слуги народу”, в якій явно хотів знятися Зеленський. І знявся. А ось привітання від президента не було.

Зверну вашу увагу на три моменти. Коли Зеленський говорить, що всі ми все робимо для дітей – то він не бреше. Так. Робимо. І він робить. Як може. Адже він обіцяв, що дітки будуть жити на держдачі в Конча-Заспі і вони там живуть. Правда не зовсім ті дітки, але яка різниця?

По-друге, коли він говорить, що йому не соромно дивитися в очі українцям, то значить він вважає правильним свій політ в Оман, переїзд на держдачу, провал в кадровій політиці, а так само таких людей в команді, як Татаров, Єрмак, Трофимов , Корнієнко, Шмигаль і #недоразуМендель. Хоча там подібне до подібного.

Чи не соромно йому і за ганьбу з “вагнерівцамі”. Про це вийде в 2021 році фільм на Netflix і там у Зеленського буде роль, яку він зіграв і яка у нього захоплення не викличе.

Чи не соромно йому за те, що багатьох українців не могли врятувати від коронавірусу давши їм кисень, тому що його не закупили, але зате гроші без тендерів виділили на дороги і створили “Велике крадівніцтво”.

Чи не соромно йому і за заглядання в очі Путіну і за сержанта Ярослава Журавля, який кілька днів помирав від поранень в “сірій зоні” без надання допомоги.

Йому не соромно за свою брехню про те, що всі будуть лікуватися на рівних, але вони з Єрмаком лягли саме в персональні палати Феофанії. Мабуть не соромно Зеленському та за всю решту брехні.

А ще не соромно йому за провал усіх реформ. Навіть за провал реформи ДАБІ йому не соромно. Але ж реформу провалив міністр Чернишов, якого затвердив Зеленський і за призначення якого проголосував #моносброд за наказом Зеленського, коли вони ще його слухалися. Тепер там корупція ще більше, ніж до Зеленського і Чернишова.

За факап з КСУ і за те, що своїм указом він порушив 4 статті Конституції, Зеленський теж сорому не відчуває. І йому за все це не соромно. Мабуть він не знає, що таке совість і сором. А Голобородько знав. Але Голобородько же вигаданий персонаж, а Зеленський реальний. Тому один грає іншого. Погано грає.

В кінці ролика Зеленський сказав дуже гарні слова про те, що він хоче написати слова “Крим – це Україна” на піску в Ялті. Гарно сказав. Залишилося запитати, що він для цього зробив і побачив він в очах Путіна дозвіл йому писати це? Тому що дивлячись цю частину відосіка я згадав безсмертні слова Станіславського “Не вірю!”. І це про те, що говорив Зеленський. Він погано зіграв. Так що оплески будуть лише від його фанатів, яких все менше і менше. Люди не люблять, коли їм брешуть. А Зеленський бреше все більше, зовсім не розуміє що відбувається і не контролює своє оточення, яке його використовує для особистого збагачення.

Так що нова серія “Слуги народу” вийшла слабенькою. Як і шостий Медведик від Мендель. Як і шостий президент, якому подобається царювати, але не подобається вирішувати державні проблеми. А відосікі ще будуть. Багато. Звершень не буде. На жаль. І це точно.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.