26 Вересня, 2021

Гончаренко: Мені подзвонив депутат з ПАРЄ і каже “Це жахлива новина. На жаль, російські гроші вбивають Європу…

Подзвонив депутат однією з дружніх нам делегацій в ПАРЄ. Він обурений рішенням про санкції щодо мене і сказав:

“Це жахлива новина. На жаль, російські гроші вбивають Європу. Вони намагаються зробити вигляд, що війни в Україні немає і вести з Росією “business as usual”. Якби там не було, ми переможемо. За нами правда!  І я щиро здивований як солідарно мобілізувались українці на твою підтримку. Одного лише не розумію: а де Зеленський? Він же ваш президент і має реагувати на такі очевидні недружні випади проти вашої країни. Дуже дивне його мовчання”.

На це я відповів, що де Зеленський я не знаю. А де справжній президент — знаю. Петро Порошенко і Європейська Солідарність там, де потрібно відстоювати інтереси України.

Друзі і колеги, дуже дякую всім за підтримку! Тримаємо стрій!

Олексій Гончаренко

Раніше народний депутат Олексій Гончаренко написав наступне:

“Сьогодні сталася безпрецедентна подія. Регламентний комітет ПАРЄ позбавив мене слова на три місяці за доносом з боку голови російської делегації у ПАРЄ, віце-спікера Держдуми Росії Петра Толстого. Цей негідник, українофоб, антисеміт, європофоб написав на мене скаргу, що я ображаю його і Путіна. І було прийнято рішення на три місяці забрати в мене слово. Але слово забирають не в мене, не в нашої політичної сили, слово забирають в України.

Далі вони хочуть покарати мене за український прапор, прострілений російськими кулями, який мені передали наші військові для того, щоб я його продемонстрував у сесійній залі ПАРЄ.

Я хочу сказати одне – Україні ніколи ніхто не зможе закрити рота! Ми будемо боротися і відстоювати свої права. Так було, так є і так буде. А пану Толстому я хочу передати одне – ти негідник, ти знову можеш перекласти кожне моє слово і писати чергову кляузу, це максимум, на що ти здатний. У себя там может ты граф Толстой, а у нас ты … простой.”

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.